Mesajı Okuyun
Old 11-10-2006, 00:01   #3
Av.Selim Balku

Varsayılan gelde utanma şimdi

Sayın Sacitte nerede beni rahatsız eden bir haber varsa onu ekliyor ancak ders çıkartılması gereken bir haber diğerlerinde olduğu gibi

Rahatsız eden husus şudur; İngiliz hukuk şirketinin internetteki sitesine girdim, çat pat ingilizcemle anladığım kadarıyla adamların dünya çapında 28 ofisi ve 2500 hukukçusu var, adamlar işi o kadar iyi yapıyor ki, Türkiye Devletide avukat olarak onları uygun görmüş, bunun yanında da Uzanların davasını başından itibaren südüren Türk Hukuk Bürosunu uygun görmüş...

Şimdi burada milliyetçi söylemlerde bulunmayacam, neden Türkiye, Türk avukatlar varken İngiliz şirketi seçti diye... Ancak yinede rahatsız oluyorum kardeşim, ülkemi neden yabancı avukat savunuyor diye, bir zamanlar Fransa da Türkiye yi savunacak Fransızca bilen avukat bulamadığımız gibi...

Kimse kendini dev aynasında görmesin arkadaşlar, BİZ KENDİ ÜLKEMİZİ BİLE ULUSLARARASI DÜZLEMDE SAVUNAMAYACAK KADAR KÖTÜYÜZ...( doğrusu da bu)

Bunda devletimizin olduğu kadar, öğrencisinden, avukatına kadar biz hukukçularında payı var...