Mesajı Okuyun
Old 17-11-2009, 09:28   #90
Mustafa Sırakaya

Alıntı:
Yazan ElSu
Bunca olumsuzluğuna rağmen her ne hikmetse öğrencilerinin havasından yanına yaklaşılmaz,birkaç tane fazla integral,türev çözdüler diye midir bu hava anlaşılmaz...

Sayın Elsu okulu istediğin gibi yerebilirsin, bunu yapıyorsun diye de Dekan değilim ki okulu savunayım. Ancak yukarıda sarfettiğin sözlerde benim içimi yaralamakta, önceki yazımda da belirttim ben buraya gelmek için o kadar çalıştım ki bu fakültede benim kadar çalışanın olmadığına eminim. Eminim çünkü fakültedeki 420 kişiden hiçbiri benim durumumda değil, ben meslek lisesi çıkışlı olmama rağmen buradayım, buraya geliş yolunda neler çektiğimi tahmin edebilirmisin? Tüm bunlara rağmen birkaç tane fazla integral, türev çözmüş kişiler demen yukarıdaki alıntıladığım yazında açıkca görünüyor. Yazında istisna tutabilirdin bazı insanları, ancak yazından o kadar net anlaşılmakta ki sen bu 420 kişiyi bu nitelendirmeye tabi tutuyorsun.
Bu yazını üstüme alınmamam için bir sebep söyleyebilirmisin, sen bu yazıda Dokuz Eylül'ü anlatıyorsun, Dokuz Eylül'ün öğrencilerine böyle bir iltifatta! bulunuyorsun ve bana neden üstüne alınıyorsun diyorsun. Ben de Dokuz Eylül'ün bir ferdiysem bu yazdığın beni de kapsamakta kusura bakma...