Mesajı Okuyun
Old 15-11-2009, 22:24   #2
Av.Cengiz Aladağ

Alıntı:
Yazan Konuk
ben 4 çocuklu bir eşinden ayrılmış bayanım.bir arkadaşlık sitesinde biriyle tanıştım ve bu kişi bana bekar olduğunu söyledi biz bununla 1.5 yıl görüştük ama en son 3ayında birlikte olduk bu bana nişan yüzüğü aldı ve asla evliyim demedi.tabi benimde onu araştırma imkanım yoktu çalışmıyordum bana ailem bakıyordu bu kişi bana olduğu yerden ben istemeden 400tl gönderdi.artı bir cep telefonu.çocuklarımla dialogtaydı çocuklarım onu bir abi baba gibi gördü.ne zmn evleniriz dediğimde ise ben bu yaşa kadar evlenmedim bu yaştan sonrada evlenemem dedi.ama ben onu hep ikna ederim dedim son aradığında ise 12 yıllık evli olduğunu 5 yaşında bir kızı olduğunu söyledibana söylermisiniz ben buna nasıl dava açabilirim çünkü benim duygularımla ve onurumla oynadı ne yol izlemem gerek yardımcı olursanız sevinirim ayrıca bununla 3 kez gittiğimiz otel var orda kayıtlar mümkün ve kuyumcudan yüzük alma var oda kayıtlı nasıl bir hukuki yol takip etmeliyimki emsal teşkil etsin kadınları böyle kandıranlara

Sayın katılımcı,
Yazdıklarınıza göre yaşadığınız bu talihsiz olayda bir suç unsuru bulunmamaktadır. Yine de bir avukata doğrudan başvurarak ayrıntılı bir biçimde olayları anlatıp danışmanızı öneririm.