Mesajı Okuyun
Old 27-09-2006, 11:58   #1
Kavaz

Varsayılan İhanetin Gizli Kamerayla Tesbiti ve Televizyonda Yayını

Degerli Meslektaslarım;
Amacında,konusunda,yapısında bircok hukuki sorunu bunyesınde barındırdıgını dusundugum ve agır hukuki sorunlara da vucut verebılecegı ihtimali olan bır konunun paylasılmasının faydalı olabılecegı kanaatindeyim.Acıkcası bu konu hakkında daha once bır sohbet oldu mu bilmiyorum.
Gun gectıkce televızyon kanallarındaki aykırılıklar(benım ıcın en vahım olanı ıse dilimizin katlediliyor olması) artmaktadır.Ancak içlerindeki bir program ayrıca dikkatimi cekti.Tahmın edıyorum sızde bılıyorsunuzdur.Aldatılan es,programa basvuruyor ve esının kendısını aldatıp aldatmadıgının arastırılmasını ve eger kı aldatılıyorsa,aldatma fiili anında görüntülenmesini istiyor. Sonuc olarak eslerden biri digeini aldatıyor,butun her sey kameralar aracılıgı ile gizli cekim yapılmak suretıyle kaydediliyor ve tahmın edecegınız gıbı kameralar onunde eslerın o anda bırbırıne olan tepkılerini,ofkelerini,hakaretlerini vs.her turlu eylemlerini izliyoruz.Hukukı acıdan bırcok alanda puruzler cıkardıgını dusundugum ve belkı de acık acık bırcok kanunumuzun ıhlal edıldıgını gordugum bu olay hakkındakı dusuncelerınızı merak edıyorum. Saygılar...