Mesajı Okuyun
Old 20-10-2009, 21:18   #3
Konuk

çok teşekkür ederim ufuk bey ilginiz için.ancak bugün gene aynı olayları yaşadım.şimdide evin elektrik telefon internet vs.otomatik ödemeden çıkartmış sen ödeyeceksin nasıl para bulursan bul diyor.bak bu evi nasıl senden alacam.hadi beni ugraştırma dava aç deyip duruyor gidecek yerim olsa 5 dak.durmam çünkü çekilecek çile degil cehennem azabındayım sanki.. birde ilk eşimden olan 1 kız çocugum var 5. sınıfa gidiyor.ama kızım devamlı olayın içinde herşeyi görüyor ve duyuyor.3 keredirde intahara teşebbüs etti.okul müdürüyle ve ögretmeniyle kızın olayını paylaştım.kızın herşeyden önemli dediler.183 ve aile danışma merkezini aradım olayı anlattım üniversite hastanesine götürmemi söylediler ama kızımın ssk sı hiçbirşeyi yok devlet altında.üniversite hast.götüremedim.ve eşim kızın öyle yaptıgını bile bile halen devam ediyor bagırmalarına kovmalarına hakaretlerine çaresizim nereye gidecem ne yapacam bilmiyorum ekonomik durumum yok profosyonel bir avukata nasıl gidecem eşim evlendigimden belli bana hiç harçlık vermedi vermiyorda