Mesajı Okuyun
Old 25-08-2009, 10:42   #4
Konuk

Varsayılan lütfen bu sorumada cvp istiyorum acil eylülün 10 unda duruşma var

ben cvp alabilceğimi hiç düşünmemiştim çok mutlu oldum yüreğinize sağlık hepinizin.yalnız beni dövdüğüne dair yada küfür hakaret ettiğine dair somut delilim yok sadece o beni dövdüğünde ben aileme sığınarak bana yaptıklarını anlattım bu şekilde şahidim var ama ailem görmedi döverken çünkü biz eşimle yalnız yaşıyoruz.ANNEM BABAM ABLAM ENİŞTM KArdeşim arkadaşlarım anlattıklarımdan dolayı şahitler.aynı şekilde düğünde takılan takılar içinde vermediler altınları die aileme anlatark biliyolar benim bu şekilde delilerim var.msne konuşmasına gelince evlilik sıkıntılarımı anlattım arkadaşıma bide eski anılarımız yad ettik arkadaşım okuduğumuz okulu ziyaret etmiş bana çok değişmiş okulumuz güzel olmuş dedi takıldığımız cafe bile güzel olmuş dedi hala püfür püfür esiyor dedi bende ewt bir kere oturduğumuzda çok üşümüştüm ben sen ceketini vermiştin sarılmıştın bana dedim oda ewt evlisin artık kapat bu konuları eşinle mutlu olmaya bak dedi bundan ibaret konuşma.eşimle birgün biraraya gelip bana o evlilikte yaptıklarını küfür dayak cinsel zorlama ailesinin altınları alıp vermemesi şeklinde kendi ağzından konuşacak şekilde telefonuma ses kaydı yapsam bu delil olurmu yani ben sen bana bunları yaptın deyip oda anlatacak şekilde kayıt çünkü ben mahkemede dövdü desem inkar edicek ewt yaptım demez.birde eşim diyorki biz evlenmeden önce eşyaları aldık ve senetler eşimin üstüne ama evlendikten sonra ikimiz ödedik hepsini bana diyorki bana dava açarsan eşyalarda hiçbi talebin olmaz diyor çünkü evlenmeden önce onun üstüne olduğu için bu nekadar doğru??lütfen yardım edin cvp yazın bana teşekkürler..