Mesajı Okuyun
Old 23-08-2009, 18:47   #1
konuk

Rahatsiz Hastane Kayıtlarında Adli Vaka Olarak Yer Alma

Merhabalar,yardımınıza ihtiyacım var şuan o kadar kötü durumdayım ki bir anne olarak 10 yıllık evliliğimde çekmediğim görmediğim şiddet kalmadı hem eşim hemde ailesi tarafından ve hala canımı yakmaya devam ediyorlar ve artık ben bu yaratık insanlara dayanamıyorum,2008 de boşanma davası açtım bir yıl sonra kazandım,velayet bana verildi ve maddi manevi her türlü zorluklarla mücadele ediyorum,oğlum yürüyemiyor bedensel engelli,zeka olarakta yaşıtlarının çok çok gerisinde oğlumu çok seviyorum,onu benden almalarına asla dayanamam,babası mahkemenin verdiği karara göre çocugunu almıyor,alsada sürekli kullandığı ilaçlarını düzgün içirmiyor çocuk eve gelince nöbet geçiriyor,dava şuan temyizde size çok önemli sormak istediğim konu şudur;

Çocuğu görme gününde aldıktan sonra 5-6 saat sonra önce karakola sonra hasteneye acil servise götürmüşler benim haberim yoktu hastene kayıtlarından baktırdığıma göre adli vaka olarak giriş yapılmış herangi bir tethik tedavi yok muane olup çıkmışlar,çocuk yüremediği için oda içerisinde sürünürken veya fizik tedavi merkezinde ve evde egzersizleri yapılırken oluşan benimde sonradan farkına vardığım nasıl oluştuğuna anlam veremediğim bacaklarında oluşan küçük kararma gibi lekeler vardı vucudu hassas olduğu için en ufak bir şeyde bu tür lekeler zamn zamn oluyor babasının yanından geldiği zamnlarda da oluyor aynı şekilde çarpmaya baglı leke iz gibi şeyler,
sanırım derdimi anlatabildim çocugum için yapamayacağım şey yok,bana bununla ilgili lütfen bilgi verin hastane karakol olayları hakkında ne yapabilirler veya ne yapmışlardır bu kötü niyetli kişiler artık dayanımıyorm
ve yanıtlayan sayın avukatlarımıza teşekkür ediyorummm...