Mesajı Okuyun
Old 11-08-2009, 14:39   #1
Konuk

Varsayılan intikam almak için bilgisayarda birileriyle konuştum

slm, 2 yıllık evliyim.evliliğim şuanda boşanma aşamasında eşim avukata vekalet veridi.şuan adliye tatilde olduğu için tarih belli değil.kesin belli değil ama şiddetli geçimsizlikten dolayı açtığını sanıyorum.birde beni haksız konuma düşürmek için aramız bozukken bilgisayarda birkaç kişiyle konuşmalarımı sunacağından eminim.fakat ben bu konuşmaları ona misilleme olsun diye yaptım.kendiside bilgisayarda kötü sitelerden biryığın videolar indirmişti.ve karımı bilmem napıyolar izlemek isterim,karımı bilmem naptılar ağıza alınmıcak sitelere girip beni küçük düşürmüştü hatta arkadaşlarımda gördüler bu sitelere girdiğini ve yabancı kadınlarla yurt dışındayken bir sürü resimler çekinmiştiarkadaşı olduğunu söyledi ama bana pek inandırıcı gelmedi.çok samimmi knuşmalarıda vardı.ingilizcem çok iyi olmadığından pek anlayamadım ama birbirlerine canım diye hitap ediyorlardı.o kişiylede resimleri var.buna karşılık kocam mahkemede benim konuşmalarımı öne sürerse ve bende onun bu yaptıklarını anlatırsam hemde ispat edersem delillerle benim mahkemeyi kazanma şansım ne olur yada kaybedermiyim.ama eminimki o da benim konuşmalarımı ispat edicek delilleri ortaya koyacaktır.ama benim konuşmalarımda kötü bir art niyet yok sadece oyundaki konuşmalar tanımak babında birde bekarım demem.sonuçlar ne olur bu durumda.birde ben bilgisayrda özel hayata müdahale etme bilgisayardaki konuşmalardan bişey elde edememe gibi bir yazı okumuştum hukuk sitesinden.bu ne derece doğrudur.teşekkürler.