Mesajı Okuyun
Old 08-08-2009, 00:04   #1
av.heimatlos

Acil Cep Telefonu Operatörlerinin Sınırsız Tarifede yaptıkları keyfi değişiklik

Sayın Meslaktaşlarım bu sorun bir müvekkille ilgili değil tamamen kendi sorunumdur ve şahsım adına dava açmayı düşünüyorum lütfen yardımcı olun..
xxx her yöne sınırsız tarifesi aldım ve taride 10000 dakikaya kadar bedava olmasına rağmen ben aylık 5000 6000 dakika ancak konuşuyorum. bugün gelen mesajda sözleşmedeki kullanım koşulları gereğince mevcut tarifeniz aylık 1000 dakikaya düşecek ve tarifeniz değişecek diye mesaj geldi. müşteri hizmetlerini aradım 2 saatte müşteri hizmetlerine ancak bağlanabildim ve orda müşteri temsilcisine durumu anlattım ve "ben hangi kullanım koşullarını ihlal ettiğimden tarifem değişecek diye sorduğumda bana bu konu hakkında bilgi veremeyeceğini ancak taqrifemin değişeceğini söyledi" ve bu konuda yardımcı olamayacağını söyledi. Özge isimli müşteri temsilcisi ile yaptığım konuşmada bu konuda yardımcı olmayacağını söyledi. şimdi soruyorum bir hukuk devletinde kurumlar nasıl olup da kendi kafalarına göre insanları mağdur edebilirler bu nasıl bir düzen... şimdi tüketici hakem heyetine başvurmak istiyorum bu konuda dilekçemde ne yazmam lazım ya da başka hangi yolu izleyebilirim şimdiden tşk ederim....