Mesajı Okuyun
Old 01-08-2009, 09:05   #1
Konuk

Varsayılan telefonla taciz

beni 1 haftadir arayip rahatsiz eden biri vardi.tlfnumu esim aldi esim ciktigi icin adam artik aramiyor. ben polise sikayet ettim.arayaan sahisa evli bir anne oldugumu ve beni bir daha aramamisni soyledigim halde sesimden cok etkilendigini ve benimle tlf arkadasligi kurmak istedigini soyledi ustelik pisman olmayacaksin dedi bazen bana hakaret etti aptalsin dedi giciksin dedi ben hicbir msj ve aramasina geri aramayla yanit vermedim sikayet edecegimi soyledigimde korkmadigini eger ihtiyacin varsa mahkeme ile ugrasma ben sana para yollim dedi kontor yolladi.butun msjlari ve aramalarin cok az bi kismi kayit altina aldim. 1 haftadir esimle aramiz cok bozuk oglumlada ilgilenemiyorum psikologla gorusem var rapor almayi dusunuyorum. ustelik adam en son msjlarinda bana cisel organini tarif etti gururum cok kirildi kendime gelemiyorum bi turlu bunlar dahilinde mahkemeye verdigimde tazminat alabilirmiyim. ayrica avrupada yasiyorum bunlarda ayni ulkede yasayan biri tarafindan yapiliyor bana. saolun