Mesajı Okuyun
Old 18-05-2009, 12:39   #1
konuk

Varsayılan Evlilik İçi Tecavüz -Boşanmak Istiyorum Ama Aile Ve Ailemin çevresi Tamamen Karsı

merhaba
ben 21 yaşında bi bayanım.iki buçuk yıllık evliyim ve üniversite öğrencisiydim. ama son 6 aydır annenlerde kalıyorum ve eşim bir aydır asker.
biz severek evlendik.ama evlendiğimin ilk haftasında yaptığım hatayı anladım ve çok pişman oldum ama ailemden destek gelmeyınce sabreddım.ama artık geçimsizlik çığrından çıkmaya başlayınca bir senedır dayanılmaz haldeyım evlilik terapistine gittik doktora hacılara hocalara götürdüler zorla aılem ama fayda etmedi..beni ailem okuldan aldı okula ve dısarı cıkmama izin vermedıler çünkü evımı ihmal ettiğimi düşünüyorlardı... eşim bana cok eziyet edıyo hem fiziksel hem psikolojik..beni çok aşagılıyo. ve ilk gecede buna dahil olmak üzere bana sürekli zorla sahip oldu ellerimi yüzümü kapatarak . iğrenç videolar izliyo ve benden aynılarını yapmama beklıyordu,benim adetli dönemlerimdede bana zorla saldırıyordu.bazen benı eve kapatıyordu askere gitmeden son ayda yine bı gece ben hastayken (mide hastasıyım)ve adet günümken bana saldırdı izin vermeyıp kacmaya calışınca benı kollarımdan sürekledı çok fazla sinirlendi ve herzaman ki gibi kriz geçirdi.ve benı kovdu eğer gitmezsem bana zarar verceğini söyledı gece saat 1 di bende babamı aradım ve benı aldı.. ama bütün bunlara rağmen hala ailem onu desteklıyor ve ona hiç laf söyletmıyorlar.. ama o günden sonra eve dönmedım ve boşanmak istedığımı bunda kararlı oldugumu söyledım. oda bunu kabul ettı ve bır ay sonra askere gitti.. ve fıkrınden vazgeçti bu evlilik senı öldürsede ayrılmam dedı ve ailem kesınlıkle böyle birsey olamayacağını söylüyo böyle olunca oda vazgecıyo ayrılmak istemıyo.

ayrıca doktorum onun bana saldırmasının tecavüz oldugunu evlı olsakda bunun farketmedğini söyluyo. ve adetlıyken olan ilişkinin hem dinen hem tıbben yasak oldugunu söyledi,

ben gerekırse kendım dava acıp aılemden gizli de olsa bu işi bitirmek istiyorum. çünkü kesınlıkle artık onunla aynı ortamda bulunmak yüzünü görmek istemıyorum. psikolojım öyle bozuldu ki rüyalarımda bile bana saldırdığı kötü kötü baktıgını görüyorum..

bilmek istediğim bu iş anlaşamalı olmasada bu anlattıklarımla hakim tek celsede boşarmı? kendı basıma dava acabilirmiyim ? ben ne yapabilirim ? durumumu olabildiğince izah ettmeye çalıştım ? bana yardımcı olacak cevap vermenızı istıyorum lütfen