Mesajı Okuyun
Old 14-04-2009, 20:54   #60
Av.Mehmet Saim Dikici

Alıntı:
Yazan duyurucu1
Sevgili Saim,

Ne o öyle "matik " falan?Şurada oturduk ciddi bir yazı yazıyoruz.Valla ağız tadıyla yazdırmıyorsun?

Bak şimdi "eros"a söylerim sana bir ok atar.O zaman da görürüm seni nasıl deli divaneye dönersin.

Ama ben inanıyorum ki sen dahi aşık oldun.Henüz olmadınsa yandı gülüm keten helva.Bu yaştan sonra aşık olanı ancak çöl paklar.

Neden insanlar en az bir defa aşık olur?Yazı dizisinde sorunun cevabı var.Şimdi açıklarsam telif ücreti ödemezsin.Onun için açıklamıyorum.

Selam ve sevgiyle kal.

Yok telif ücreti öderim siz yeterki yazın! Ama öncelikle teliflik bir şeyler olmalı, ücreti de makul...

Diğer yandan ben alev alev yanmıştım çocukluğumda... Sevdiğim kıza karşı inanılmaz bir aşk vardı içimde ama asla şununla bir çiftleşsem ne güzel olur diye düşünmedim... Çünkü gerçekten aşıktım ona.

Ama aradan çok yıllar geçti. Zaman gibi aşkım eridi, bitti. Belki görsem yolda hatırlamam. Hayat böyledir, insan gibi nankördür...

Bence yazmaya devam edin. Sizin aykırı yanınız okuyucu çekiyor. Tıpkı bir dönem şiir yazan "Stajyer Avukat Emin" kardeşimiz gibi, mıknatıs etkisi var sizde de... Bu arada Stajyer Avukat Emin kardeşimi özledim. Hiç göremiyorum. Umarım işleri ve şiirleri iyi yoldadır.

Sevgiler, selamlar...