Mesajı Okuyun
Old 11-04-2009, 22:26   #45
duyurucu1

Kitap Oku! O seni kan pıhtısından yarattı.

Alıntı:
Yazan Nur Deniz
Bir yazınızı daha okursam aşktan nefret edeceğim, bunu istemediğim için artık okumayacağım.

Çok etkilendiğim için değil, bu tarifleri beğenmediğim için.

Sanırım hiç kimseye aşık olmadınız ya da yazdığınız nedenlerden dolayı aşık oldunuz.

Saygılarımla..

Sevgili Nur Deniz,
Ben yazılarımı birilerinin hoşuna gitsin diye yazmıyorum.Birilerine yalakalık yapmak için de yazmıyorum.

Ben mümkün olduğunca objektif olmaya çalışıyorum.

Tarifleri beğenmeyebilirsiniz.Ancak bir düşünce bir tarif size uymuyor diye onu boykot edemezsiniz.Bu davranış doğru olmaz.

Herkes aynı kalıpta düşünse idi çok güzel olurdu.Baştaki egemen düşünür diğerleri onu tekrar ederlerdi.Herkes uyur düşünme işini egemene bırakırlardı.

Ancak zamanımızda insanlardan bazıları kendi akıllarını da kullanrak özgürce ve objektif olarak düşünmeye başlamışlardır.Bu olgu bazılarını rahatsız etmektedir.neden? Çünkü binlerce yıldan beri süre gelen uykudan insanları uyandırınca ister istemez tepki gözteriyorlar.Sizdeki ruh hali de bence bu.Siz genede beğenin yada beğenmeyin ama okumayı ihmal etmeyin.Ama varsa diyeceklerinizi de en acımasız bir uslupla deyin.

Aşkın ,sevginin ne olduğunu bir de benden okuyun sonra ister aşık olun ister olmayın.Sizin bileceğiniz iş.

"Seni seviyorum" demek kolay."Aşkım" demek kolay.Dillerde pelesenk oldu bu iki kelime.Sevgi nedir?Aşk nedir?Bu yazı bu iki kelimeyi irdeliyor.Ya bu iki kelimenin anlamını bilerek seveceğiz,aşık olacağız yada başka duygularımızı bu iki kelimeye yamamayacağız.

Selam ve sevgiyle kal