Konu: eşya
Mesajı Okuyun
Old 10-02-2009, 14:55   #2
Av.Suat Ergin

Alıntı:
Yazan Konuk
boşanma davası açtım,evde şiddet gördüğüm için babamın yanına sığındım.bu arada evde bana ait olan eşyalarım kaçırıldı.nereye taşındığını öğrendim ve tespit günü belirlendi hakim tarafından.tabi bende 130 tl para yatırdım.tespite az bir zaman var ama karşı tarafın avukatı tespiti bildirdiği için evde bana ait olan eşyaları yine kaçırdılar.şimdi eşyanın nerede olduğunu bilmiyorm.bir tahminim var ama emin değilim.tespiti şimdi iptal edebilir miyim? yada başka ne yapabilirm?tespitte sadece bir yere mi bakılır?ya da vazmı geçim , gerçekten eşyamın tamammını bulamadıktan sonra harcadığım para boşa gidecek

Yeni adresi dosyaya bildirirseniz oraya gidilebilir. Orada yoksa, bir başka gün yeni adresi tespit ettiğinizde oaraya da gidilebilir. Dilerseniz tespit isteminden vazgeçebilirsiniz.

Ancak, burada verilen bilgilere göre yardımcı olabildiğimizi; bir avukata müracaat etmenizin hak kaybına uğramamanız bakımından önemli olduğunu anımsatmak isteriz. Maddi durumunuz elvermiyorsa(Bu durumu kanıtlayarak) bulunduğunuz ilin Barosunun Adli Yardım Bürosuna müracaat edebilirsiniz.