Mesajı Okuyun
Old 23-01-2009, 11:26   #1
Konuk

Varsayılan uyuşturucu madde kullanan eşime karşı ne gibi haklarım var?

öncelikle hepinize merhabalar.ben eşimle ayrı yaşayan bir bayanım.eşimle eltim sayesinde tanıştık ve evlenmem için beni ikna etti.ve evlendikten sonra eşimin uyuşturucu madde kullandığını öğrendim.ben 20 yaşındayım ve 1 senelik evliyim.ve ben başka bi olay yüzünden beni evden kovdu ve annemin evine geldim.eşimle olan telefon konuşmalarımızda bütün ailesinin uyuşturucu madde kullandığını bildiğini ve bilerek beni istediklerini söledi.eltimde madde olayını bile bile beni tanıştırdı.şimdi ben boşanmak istiyorum.ama eşim evliyken bana ait özel fotoğraflar çekmiş benim haberim olmadan(yatakodası fotoğrafları)eğer ben mahkemede uyuşturucu kullandığını sölersem o görüntülerle beni tehdit edebilir.bunun için ne yapabilirm?ikinci sorum beni evden kovduğunu ispatlayamam.Çünkü tek görgü tanığım alt katımızda oturan eltimdi.Bunun için ne yapabilirim?üçüncü sorum geçmişteki beni tehdit eden telefon kayıtları dinlenebilirmi?beni bile bile ateşe atan eltime karşı ne gibi haklarım var?eğer beni kovduğunu ispat edersem mahkeme bana nafaka bağlar mı?tazminat alabilrmiyim?