Mesajı Okuyun
Old 19-05-2006, 16:14   #22
hulyakaragoz77

Böylesine çirkin bir saldırıyı kınamamak elde değil. Padişah döneminden itibaren TÜRKİYE CUMHURİYETİ'nin bulunduğu bu topraklarda, toprak tanesinden çok KAN dökülen bu topraklarda, pek çok ırktan, dinden, dilden ,milletten insanların (en azından halk arasında) dostane ilişkilerle yaşadığı bu topraklarda; ileri gelen sözüm ona halkın hakkını koruyan, kanunları düzenleyen, halkın birliği için uğraşan POLİTİKACILAR, bu politikacıların söylemlerini halka ileten sözüm ona DÜRÜST BASIN organlarına söyleyecek söylenebilecek sözüm yok.Unutulmayacak üstü kapatılamayacak bu çirkin saldırıyı her zaman gündemde tutmalıyız. Benim görüşüm yıllardır pek çok kötü olayı ''yapacak bir şey yok ki ''diyerek bağrına basıp unutmaya alıştırılmış halkımıza bu çirkin saldırının unutturulmaması için herkesin elinden geleni yapması gerekir ki, bağrı yanan kişiler olduğumuzu ve bu sadırıların devamı gelebilir nitelike olduğunu düşünüp, bilip her yönden en iyi silahla karşılık vermeliyiz. VE EN İYİ SİLAH BİRBİRİNİ TAMAMLAYAN HALKIN, KANUN ÇALIŞANLARININ, ASKERİN BİRBİRİNE DESTEK OLDUKLARINI SADECE GEREKEN KİŞİLERE DEĞİL DÜNYA YA GÖSTERMELERİDİR.(Ümit ediyorum ki böylesine saldırıların en sonuncusu bu olsun )
GAZİ ŞEHİTİMİZİ ALLAH RAHMETİNE KAVUŞTURSUN GERİDE KALANLARA BAŞ SAĞLIĞI DİLİYORUM. HEĞİMİZİN BAŞI SAĞ OLSUN. TC BİZİMDİR BİZİM OLACAK.ANLAMAK İSEMEYENLERE GEREKİRSE ZORLA ANLATACAĞIZ.SAYGILARIMLA.