Mesajı Okuyun
Old 17-05-2006, 20:49   #2
hükümsüz1621

Varsayılan danıştaya saldırı!

sayın Recep,
aslina Bakarsanız Ne Yaptıklarını Kendılerı De Bilmİyor.Ülkenİn Laİk DÜzenİne KarŞı YapılmıŞ Bİr Saldiridir.masum Bİr Cana Kiymakla İdeolojİler Nasil BaĞdaŞtirilabİlİr Kİ!
haktan Hukuktan Bahseden Ve Mahkemelerde İnsanları Savunan Bİr Adalet Adamı Bunu Yapmaz.adaletİ ÖzÜmseyememİŞ,zİhnİyetİ Bozuk İnsanlar Bunlari Yapar.bİr Cana Kıymakla Kİmİn Elİne Ne GeÇecek Kİ!
bÖyle Bİr İnsanı MeslektaŞniz Olarak Addetmezsİnİz Emİnİm.aa Pardon İnsan DemİŞİm!İnsan Bunu Yapmaz!eĞer İnsanlık Buysa Ben İnsalıĞımdan UtanÇ Duyarım AÇıkÇası.bu Saldırıyı Kınıyorum,ancak Kınamaktan BaŞka Yapılacak Bİr Şey Var,onu Da YÜce Yargıya Bırakıyorum.adalet Tecellİ Edecektİr Muhakkak.bİr Masumun Kanıyla Mı DÜzen GetİrİlİrmİŞ!Üstelİk Bu Yapmaya ÇalıŞılan Şey Var Olan DÜzenİmİzİ Bozmaya YÖnelİk Bİr Saldırıdır.hukuk FakÜltesİnden Mezun Olmakla HukukÇu OlunmadıĞını Bİze KanıtlamıŞ Oldu Bu Avukat.hukukÇuluk Etİket DeĞİldİr.bunun Farkına VaramıŞ İnsanların Var Olması Ne Kadar ÜzÜcÜ.gerÇekten Bu Olay Benİ Derİnden Yaraladı.hak Hukuk Vİcdandan Bahsedenler Bunu Yapiyorsa Vay Halİmİze!
bu Saldırıyı GerÇekleŞtİren Şahıs Vİcdanına Mahkum Olsun.tabİ Vİcdani Var Mı Orası Muamma.vİcdanını Dİnleyen Bİrİ Bunu Yapmazdı ŞÜphesİz.belkİ De Vİcdani El Verdİ.bazıları Zalİm DoĞuyor AnlaŞılan.dİlerİm Bu Olaylar Bİr Daha YaŞanmaz.umarım Temennİlerle Kalmaz.ayrıca DİkkatİmİÇeken Bİr Husu Daha Var.daniŞtay GÖrevlİsİ GÜvenlİk Önlemİ Alınmasını İstemİŞ Ama Pek Cİddİye AlınmamıŞ Sanirim.İŞ İŞten GeÇİnce Olayın Vehametİnİn Bİlİncİne Varılıyor Ne Yazık Kİ.pekİ Gİdenler Gerİ Gelİyor Mu?hayır!dİlerİm BaŞka Kayıplarımız Olmaz.adaletİ YÜreĞİnde GerÇekten YaŞatanlara Derİnden Saygılarımı Sunuyorum.