Mesajı Okuyun
Old 01-12-2008, 23:40   #4
diyojen

Varsayılan naçizane

Öncelikli olarak KAHDEM emekçilerini kutluyorum. Şu ana kadar THS den takip ettiğim çalışmalarınıza gönüllü olarak destek sunmak isterim.
Daha iyi bir KAHDEM için birkaç önerim olacak.

1) KAHDEM’i (bu konuda bilgi eksikliğim varsa şimdiden özür diliyorum) sadece THS üzerinden takip edebiliyor yada ulaşabiliyoruz. Öncelikli olarak KAHDEM kendi özel sitesini kurup ilgili sitelere de link vermelidir. Böylelikle hem KAHDEM kendini daha iyi tanıtabilecek ve hem de insanlara daha kolay ulaşabilecektir.

2) KAHDEM in şu anda emek veren üyeleriyle, özellikle adliyelerde broşürlerle yada birebir görüşülerek gönüllü çalışacak meslektaşlara ulaşılmalı; çalışanlar, çalışacak olanlar ve çalışmalar için bir veri tabanı oluşturulmalıdır.

3) Çeşitli alt komisyonlar kurularak çalışma alanı genişletilmeli. Kurulacak komisyonlarla belirli dönemlerde çalışma programları düzenlenmelidir. (Örneğin eğitim programları, paneller, gerçek yaşananların anlatıldığı eğitim amaçlı görsel yapımlar vs.)

4) Diğer meslek grubundan çalışma yapmak isteyen gönüllülerle birebir görüşmeler sağlanmalıdır.

Çok laf az iş yapanlar kategorisine girmemek için şimdilik bu kadar yazayım Naçizane önerilerim bunlar. İyi çalışmalar diliyorum. Saygılarımla