Mesajı Okuyun
Old 23-11-2008, 21:00   #4
Konuk

Ufuk Bey çok teşekkür ederim ilginiz için.Zaten şuan çocuğum için tedbir nafakası alıyorum,her ikimizinde velayet talebi ve tazminat talebi var birbirimizden.Ama ben aileme,çevremdekilere uyarak böyle birşey yaptım şimdi çok pişmanım.ben davamdan vazgeçersem eşimin benden 50 milyarlık tazminat talebi vardı bunu kaybedebilirsin dediler bana,bende davamdan vazgeçemedim.benim bir avukatım var ama 6-7 aydır arıyorum telefonlarıma çıkmıyor,mesaj yazıyorum mesajlarıma bile cevap vermiyor.dava olduğunda bile davanın sonucunu bana söylemiyor,ben büroyu arayıp sekreterden öğreniyorum ne olduğunu.parasını dava başlamadan peşin aldı benden.şimdi başka bir avukatta tutacak durumda değilim.çalışıyorum ama borçlarım çok fazla,evimde var,bundan dolayı bana ücretsiz avukat atanmaz diye tahmin ediyorum.şuanda çaresiz bir durumdayım.Zaten bir ay sonra 25 aralıkta karar açıklanacağını söylüyorlar.bu karar açıklandığında boşanmamıza karar verildiğinde ne yapabilirim.orda vazgeçebilirmiyim,eşimin açtığı dava kabul edilirse ozaman temyizmi edebilirim.bu yönde bilgi verebilirmisiniz.çok teşekkür ederim.