Mesajı Okuyun
Old 08-09-2008, 15:54   #2640
ege

THS nin heryerini okuyamadığım için, üstelik yoğunluk ve yorgunluk sebebi ile bir süre okuma şansım da olmayınca geri geldiğimde bir çok haber ve yeni hareketlerle karşılaşmanın ilginç duygular yaşattığını düşünüyorum.

mesela;
İlk önce anlayamamıştım, kimi üyelerimizin ve Admin'in mesajları altındaki uzun Türkçe yazım konusundaki yazıların sebebini.
Türkçe doğru yazım kullanımını destekliyorum. Ancak her mesajın altında bunca uzunluktaki alıntının yorucu , sıkıcı olduğunu düşünüyorum.

Sayın Kavili'nin Avukat Hakları için verdiği uğraşının "yakışıklı-tipli tipsiz- soyadının hangi aşireti çağrıştırdığı" yazışmalarına dönüşmesine üzüntü duyuyorum,

İtiraf ediyorum yerine yazılan "i.e." yazısını bir süre anlayamadığımı, sonra da bütün Türkçe yazım kampanyasına karşılık "itiraf ediyorum" kısmının yazılmasında duyulan üşengeçliğin aslında geçiştirilmiş bir itiraf etme suçluluğu taşıdığını düşünüyorum,

bugün Adli Tatilin bitmesine sevindiğimi, zaten adli bir tatil yapamadığım için en azından üzerimden bu psikolojik duygunun kalkmış olmasından rahatladığımı,

çok şükür itiraf edebiliyorum.