Mesajı Okuyun
Old 05-09-2008, 14:28   #3
avseher

Sayın Aynur ilginize teşekkürler. Benim problemim maaşın konulmasında değil zaten 2005 yılında maaşa haciz konuldu ve 4. sırada benim dosya. Problem daha sonraki geçen 4 sene zarfında henüz nasıl oluyorda 2005 tarihinde bana gelen maaş sırasındaki 1. alacaklıya bile sıranın gelmemiş olması. Bunu telefon ederek öğrendim. 2005 yılından itibaren hiç maaşın kesilmemiş olduğu görülüyor. ve ayrıca benim 4. sıra olan keisintim 7. sıraya ilerlemiş bunuda anlamış değilim. Şimdi ilk etapta yapacağım iş kuruma müzekkere gönderip 2005 yılındaki gelen kesinti sırası evrağınıda ekte gönderip sıranın düzletilmesini istemek, tamam onda da sorun yok. Asıl sorun bu şahsın maaşından 2005 tarihinden 2008 tarihine kadar keisnti yapılıp yapılmadığını nasıl öğrenebilirim. Keisnti 2008 tarihine kadar yapılmış olsaydı 2005 de 1.sırada olan hatta kesilmeye başlandı diye belirtilen alacaklı dosyası 2008 dede nasıl oluyorda hala borçlu oluyor ve miktarlarda bakiye felan değil 1300 olan borç miktraı a dosyası için 2008 dede aynı.ve kesinti yapılmadı ise 4 şehir değiştiren memurun keisintisinin yapılmamasından kimi sorumlu tutabilirim.Keisnti yapmayan tüm 4 kurumudamı. Karışık anlatmamışımdır umarum. saygılar.