Mesajı Okuyun
Old 27-08-2008, 10:16   #2424
Av.Suat Ergin

Alıntı:
Yazan Saim
BU mesajın Sayın Av. Suat Ergin Bey'e yöneltilmiş olduğunu i.e.

Bu mesajın Sayın Av. Adnan Koray'a, Sayın Av. Işıl Yılmaz'a, Sayın Av. Cengiz Aladağ'a, Sayın Av. Can Doğanel'e, Sayın Av. Bülent Sabri Akpunar'a, Sayın Av. Armağan Konyalı'ya, Sayın Av. Şehper Ferda Demirel'e ve (Adını yazamadığım bir çok Sayın meslektaşımıza) da yönelmiş olması gerektiğini ayrıca i.e.

İsimleri yazmaya başlayınca arkasının gelmeyeceğini gördüğümde cümleyi nasıl bitirebilirim diye endişeye kapıldığımı ilaveten ve katmerli olarak i.e.

Eğer bu liste, cevaplarının büyük bir çoğunluğu, içerikli, dayanaklı ve doğru olan üyeler listesi olsaydı aklıma gelen ve eklemek istediklerim şunlar olurdu:

Saim, Admin, Engin Özoğul, av-ufuk, H.S.Karaca, BaharB, Yücel Kocabaş, İrfan Aydın,S.Orhan, Av.Ömer Kavili,Av.Ö.E.Yavuz, Av.M.Aydın Bilen, Av.Hulusi Metin, Özgür Diktaş, Av.Semire Nergiz Töz, HÜLYA ÖZDEMİR, Özge Yücel, Habibe Yılmaz Kayar vs.vs. olurdu...Mutlaka unuttuğum da olurdu.

Ancak konunun aşağıdaki şu mesajla başlamış olduğunu haırlatmak istiyorum:

Alıntı:
Yazan Av. Özden SÖNMEZ DOBUR
İtiraf ediyorum, "meslektaşların soruları" kısmındaki soruları okuyup, cevaplayamadığımda kendime çok sinirleniyorum

Bu mesaja katıldığımı belirtmek için "Ben de" demiştim. Onun üzerine, Sayın Av.Nilay Toprak, Adnan Koray,Nur Deniz sözkonusu mesajları bana iltifat olsun diye yazdılar. Kendilerine çok teşekkür ediyorum.

Ancak Saim Bey'in listesindekiler ve benim eklediklerimin(Ben dahil) bütün soruları bilebilme şansı yoktur. Hukuk alanında bütün soruları bilebilecek avukat olmadığı gibi, bu yetenekte bir bilgisayar da icat edilemez.

Konunun bu olduğunu, yanlış anlaşılmaktan korktuğumu;, THS'de çok iyi ve bilgili hukukçuların olduğunu görmenin beni mutlu ettiğini itiraf etmek istedim.