Mesajı Okuyun
Old 26-08-2008, 17:58   #2413
diclee

Alıntı:
hayat maalesef insanlara hiçbir zaman istediğini vermiyor bazı hayakırıklıkları bazen bizim için umut bile olabilir böyle olmasa bile siz buna reğmen canınızın acımasına izin vermeyin bunu yapmasının zor olduğunu bildiğimi i.e ama buna rağmen hayata ve hayal kırıklıklarına karşı dik durmak gerektiğini düşündüğümü de i.e

hayata va hayal kırıklıklarına karşı ayakta dik durmanın bu kadar zor olduğunu bilmiyordum

Alıntı:
Bir zamanlar şaşıramadığım gibi bir itirafta bulunmuştum. Sonradan pişman olmuştum.Çünkü başıma gelen bir insan hayatında anca bu kadar olur demiştim. Erken konuşmuşum.
Benim dün ki ruh halime çok benzeyen bu cümle için sizin adınıza gerçekten çok üzüldüğümü i.e.

Mesajınız için çok teşekkür ederim. Yaşadığımız her olay bizim için ders. Olaya bu yönüyle bakarsak hayal kırıklığım çok acı veriyor ama farkında olmadan olgunlaştırıyorda. Keşke bu olgunlaşma acısız olabilse

Hukuki konularda ths ye şimdilik bi katkıda bulunamasamda beni anlayan insanlarla aynı aile içinde olduğum için çok mutlu olduğumu itiraf ediyorum