Mesajı Okuyun
Old 23-08-2008, 23:48   #2383
Av.Cengiz Aladağ

Alıntı:
Yazan Nur Deniz
Sn Cengiz Aladağ ın grevinin ne zaman biteceğini merak ettiğimi,meslektaşlarının bu konuyu konuşmadıkları için halen üzgün olduğumu itiraf ediyorum

Sayın Nur Deniz,
Yukarıda 2365 no.lu mesajımda şöyle demiştim:

Alıntı:
Yazan Av.Cengiz Aladağ
22 Ağustos 2008 saat 02:00 itibariyle “Meslektaş dayanışmasının önemini vurgulamak amacıyla” 3 günlük "mesaj grevine" başladım THS'de.

Dolayısıyla grevim 25 Ağustos 2008 saat 02:00'de bitecektir.

Aynı mesajda şu ifadelerime dikkat çekmek isterim:

Alıntı:
Yazan Av.Cengiz Aladağ
"Mesaj grevine” başlamamın tek amacı işte bu: Meslektaş dayanışmasının önemi ve bu konudaki aksaklıklar, hatalar üzerine düşünmemizi sağlamak.

Meslektaşlarım da bu konularda düşünüyorlardır diye düşünüyorum. Düşünme eyleminin her zaman düşünceyi açıklamaya dönüşmesi gerekmez.

Alıntı:
Yazan Nur Deniz
Grev konusunu ayrıntılı okumakla beraber sonuna kadar Sn Cengiz Aladağ ı kendi mesleğim olmamasına rağmen desteklediğimi, bu amaçlada (bir önemi var mı yok mu bilinmez ama) bende greve başladığımı , sadece özel mesaj hakkımı saklı tutmak kaydıyla şu andan itibaren GREV de olduğumu itiraf ediyorum.

Sayenizde "grev kışkırtıcısı" olarak THS'den atılacağım desenize.

Şaka bir yana, bu grevin yalnızca açıklanan konuya vurgu yapma amaçlı olduğunu, zaten (çaktırmayın ama) ayrık tuttuklarım dışında da bir kaç konuya mesaj yazdığımı, "grev"deki mizah unsurunu gözden kaçırmamanızı ve "grevinizi" bırakıp "görevinize" dönmeniz gerektiğini düşündüğümü İ.E.