Mesajı Okuyun
Old 09-07-2008, 10:09   #64
illa_adalet

Öncelikle zaman ayırıp ilgili mevzuatı indirdiğiniz için çok teşekkür ederim..Ama sizin sorduğunuz sorunun cevabını yine sizin vermiş olduğunuz cevap da bulamadım..taraftır neye taraftır demokrasiye taraftır..taraftır neye taraftır birliğe karşı yapılan haksızlığa taraftır..taraftır neye taraftır birlik mensuplarının haklarını kollayıp gözetmede taraftır..Biz acizane soruyorum Sayın Aladağ birliğimiz bunlardan hangisine değiniyor ve değindi!!! ben bir kısım siyasi görüşlerin temsilciliğini yapmıyorum bunu samimiyetimle söyleyeyim..TBMM meslek grubu bazında % 20 lere sahip hukukçular kendi menfaatleri kollama noktasın birlik nasıl bir politika izliyor?hiçbir siyasi parti ayrımı yapmaksızın bütün hukukçu vekillere bunu samimi ve inançlı bir şekilde bu haksızlıkları anlatarak avukatların durumunu bir nevi düzeltebilir..Muhasebecilele ilgili bir yasa tasarısında - toplam bildiğim kadarıyla 13.000 civarında mali müşavir ve muhasebeci var - yaptıkları kulislerle düzenlemeyi lehlerine çevirebilirken 60.000 üyesi olan baro başkanlığı siyasi malzeme yapılıyor..bir doktora bir cebir olduğu zmaan tüm türkiyedeki doktorlar iş bırakma eylemi dahil her yolda tepkilerini dile getirirken hergün bir avukat meslektaşımız ya darp ediliyor ya da öldürülüyor ve biz bunu sadece bir haber arasında okuyup ALLAH RAHMET EYLESİN demekten başka birşey yapıyor muyuz..Bunlara eğilen o dertlerle dertlenip çözüm arayan bir birlik temennisiyle..saygılarımla

Duruşmam sebebiyle alelacele yazdım..harf ve kelime hatalarından dolayı hepinizden özür dilerim..