Mesajı Okuyun
Old 12-06-2008, 03:12   #1
Konuk

Varsayılan çocuk tacizi

İyi günler,

Ben sekiz yaşından onbir oniki yaşına kadar babamın bir arkadaşının tacizine uğradım.Babam yurt dışında yaşadığı için bir çok sorunumuzla ilgilenen üç çocuk babası bir adamdı. Ben bu olayı kimseye anlatmamıştım çünkü ne olduğunu anlayamamıştım.Ayrıca bu adam tacizi benimle yaşıt olan kızının yanında da yapıyordu bu yüzden kızının da bu tacize uğramış olabileceğinden şüpheleniyorum. Ben hatırlamadığım bir zaman sonra bu adamın evine gitmeyi red ettim,annem ve kuzenlerimse buna bir anlam veremeyip,o zaman benim kızlarını kıskandığımı düşünmüşler.Ben on sekiz yaşında bu olayı tekrar hatırladım ve uzun süreli bir depresyona girdim.Anneme ve babanneme bu durumu anlattım.
O kişiyle hala görüşme durumumuz yok ancak aynı sitede oturduğumuz için karşılaşma ihtimalimiz var.Ayrıca bunu babam bilmediği için yarın öbür gün evlendiğim zaman nikahıma da çağrılacağından korkuyorum.Bunun yanında bu adamın şu anda komşularının dört yaşındaki çocuğuyla zaman geçirdiğini öğrenmiş bulunmaktayım. Ben hala bu tacizi sürdürebileceğinden şüpheleniyorum.Ne yapmam gerekiyor
teşekkür ederim