Mesajı Okuyun
Old 06-05-2008, 08:35   #6
Gamze Dülger

Sayın BaharB,
Ben oldum olası sözlere fazla kilitlenen bir insan olmadım.Anlatmak istediğimi ve aslında TCK 'nunda bir maddenin bir kişinin düşünce yapısına tabi kılmanın gerçekten bir ülke için ne denli garip sonuçlar doğurabileceğini düşündürmesi açısından anlattığımı düşünüyorum.

Yine mesajımı değiştirmiş olduğum gerçeği karşısında,bu mesajı hiç görmeyenler gözönüne alındığında kinayeli bir tarzda neden teşekkür edildiğini de anlayabilmiş değilim.

Ben olduğum gibiyim.Düşüncem eleştirilebilir.Bu düşünceye karşı tezler-olaylar-yorumlar getirilebilir.Ancak bir düşünceden ötürü üstelik tüm siteye mal etmediğim bir düşünceden ötürü, yani "mesajımda sildiğim bir bölüm sebebiyle teşekkür almamı " samimiyetsiz bir yaklaşım olarak değerlendirdim.
"Ben samimi olmak zorunda değilim !" derseniz tabiki siz de haklısınız.

Ama ben hala 62' den nasıl tavşan yapıldığını merak ediyorum.TCK 301'den nasıl yapıldığını ise Sn.Aladağ zaten anlattı.Ben de kendisine katılıyorum.

Bana göre,forumdaki sorular "Kırpılıp yıldız yapmak için değil,kırpılanları birleştirilip ay yapmak için " cevaplanmalı.
Teşekkür ve Saygılarımla