Mesajı Okuyun
Old 05-05-2008, 17:32   #1
Konuk

Varsayılan Çok Çaresizim Lütfen Yardım Edin/Davada Tanıkların Yalan Söylemesi

herkese selam sayın avukatlar;
ben şuan boşanma davası devam eden bir bayanım.çalışıyorum ve çocuğum yok.eşim bana karşı boşanma davası açtı.1 yıllık evliliğimiz boyunca eşim bana çok acılar çektirdi.bana ve aileme küfürler etti.maddi özgürlüğümü elimden aldı.buna rağmen ben eşimi seviyorum ve ayrılmak istemiyorum.ancak dava delil toplama aşamasında ve tanık gösterdiği kişiler bana iftiralar atarak ve yalanlar söyleyerek beni suçladılar.benim eşiminki kadar tanığım yok.aslında onun da yok ama arkadaşları sanki olaylar kendilerinin yanında olmuş gibi yalan dolanla senaryo kurup anlattılar.ve eşim bana karşı manevi tazminat açmış durumda.çok çaresizim.iftiralardan, yalanlardan bıktım.suçsuz ve mağdur olduğum halde suçlu duruma düştüm.psikolojim bozuldu.hakimin kararı ne olabilir tazminat ve masraflar hakkında?Türk hukukuna sonuna kadar güveniyorum ama bu iftira ve yalanların önüne nasıl geçeceğim ve haklılığımı nasıl ispat edeceğim bilmiyorum...mahkemelerde bu yalanlar ve söylenenler doğrultusunda karar vermek zorunda mı?çok çaresizim çoook.lütfen yardım edin bana..