Mesajı Okuyun
Old 14-04-2008, 07:55   #1849
supernatural

Karar

Alıntı:
Yazan Nur Deniz
bayanların geçmişinin neden bu kadar önemli olduğunu,ayrıca bu geçmiş olaylarının neden ülkemde bu kadar önemsendiğini anlamadığımı itiraf ediyorum.) Atalarımız ne güzel söylemişler her iki cinsiyet için de, bayanların geçmişi önemlidir, baylarınsa her ikiside çünkü
-Can çıkar, huy çıkmaz.
Anlamamanızı anlamadığımı anladım.

sayın nur deniz
yazımın tamamının alıntısı aşağıdadır.
Alıntı:

ülkemizde sadece bayanların geçmişinin neden bu kadar önemli olduğunu,erkeklerin neden geçmişinin bu kadar merak edilmediğini,ayrıca bu geçmiş olaylarının neden ülkemde bu kadar önemsendiğini anlamadığımı itiraf ediyorum.

Alıntı:

Anlamamanızı anlamadığımı anladım

aslında benim yazdığımda anlaşılmayacak bişey yok.sanırım bir açıklama yapmam lazım anlamadığınıza göre.

sadece ülkede neden bayanların geçmişinin merak edildiğini erkeklerin neden geçmişlerinin önemli olmadığını sorgulamıştım.genelde erkektir yapar düşüncesi benimsendiği için bu bana garip gelmişti.hiç birzaman olaylara insan yönünden bakmadık ya sadece kadın yada sadece erkek gözüyle bakıyoruz.umarım şimdi anlaşılmışımdır.

geçmiş olayını bir cinsin üzerine yüklemenin hata olduğunu düşündüğümü itiraf ediyorum