Mesajı Okuyun
Old 27-03-2008, 14:49   #1792
Seyda

Alıntı:
Yazan avsevil
Aramızda motivasyon sağlayacak arkadaşların olup olmadığını merak ettiğimi var ise buraya bu cümelelrini yazmak isteyip istemeyeceklerini merak ettiğimi ve umutla beklediğimi i.e.

Sadece nefes alabilmemizin bile ne kadar önemli olduğunu düşünün. Kalp ameliyatı olan annemi yoğun bakımda nefes almaya çabalarken gördüğümde o an tüm gücümü ona verebilirdim..Ve dudaklarının susuzluktan çatlamaya başladığını gördüğümde onun için su içtim kana kana..

Hayat tüm zorluklarına,tüm adaletsizliklerine rağmen güzel..Zaten herşey mükemmel gitseydi; iyinin, doğrunun, mutluluğun ne demek olduğunu ve verdiği hazzı hiçbir zaman öğrenemeyecektik..

Sadece ellerim,ayaklarım yerinde olduğu için, görebildiğim ve duyabildiğim için, renklerin ismini duyduğumda gözümün önüne o rengi getirebildiğim için, biraz önce gelen kucak dolusu çiçeğin kokusunu duyabildiğim için, soğukta barınacağım evim olduğu için ve herşeyden önemlisi babam,annem,kardeşim hayatta olduğu için her gün şükrediyorum.. Bunun dışında çok isteyip de elde edemediğim şeyler, ulaşamadığım hedefler, yaşanan üzüntüler içinse hissettiklerim sadece anlık.. Varolanlar için, elimizdekilerle yaşamanın güzel olduğunu İ.E..