Mesajı Okuyun
Old 26-03-2008, 12:18   #38
Av.Nesrin

Alıntı:
Biliyorum demeye başlamanın tehlikesi ile bilmeye çalışan ve öğrenen,öğrenmeye çalışan,bilgisini paylaşan bir insandan rahatsız olmanın tehlikesi yan yana gider.
Bilgi + Sevgi = "Felsefe" dir. Eğer bilgiyi biz biliyorsak felsefe,başkası biliyor ve bilmeye çabalıyorsa : Tehlike.

Muhittin Bey in mesajından,kullanıcı adını ve şifresini başkasının kullandığını öğrenmek : Acaba kamu ajanlığını bana yakıştıran o korsan kullanıcı mıydı diye düşündürüp biraz sevindirdi. Umarım öyledir... Yoksa üzücü bir hakaret teşebbüsü olarak kabul edebiliriz. Hakarete hiç ihtiyacımız olmasa da...

Hatun hanım iyi günler;

Zannedersem yine bir yanlış anlaşılma oldu.Muhittin Beyin mesajının son kısmı benim dün gönderdiğim mesajdan alıntıdır.Aşağıya yine alıntıladım. Kendisinin bu konuyla bir ilgisi yoktur. Konuyu dün site yöneticilerine de bildirdim. Kullanıcı adımı ve şifremi başkasına kullandırdığım için üyeliğimin iptal edilmesine gerek varsa sonucuna katlanmaya hazırım diye, ancak gerek olmadığı yönünde bilgi aldım. Korsan kullanıcı için gerçekten ve tekrardan özürlerimi sunuyorum.Ancak kimliği hakkında yargılamanın sonuna dek susma hakkımı kullanıyorum.İzninizle bu konuyla ilgili olarak artık hiçbir kötü niyet hissetmeyelim, çünkü tamamen yanlış algılamalar ve en başta benim sorumsuzluğum yüzünden bu noktaya gelmiş bulunuyoruz.İlginiz ve bilgileriniz özellikle yargıtay kararları için tekrardan teşekkürler ve iyi çalışmalar.

Alıntı:

Ancak hukuk sistemleri artık 'adil yargılanma hakkıyla 'ilgileniyor.Çok uzun ve yorucu süreçlerin ardından ve suçlunun da özellikle de onun savunmaya ihtiyacı vardır.Yaptığımız her işi yapmış olmak değil layıkıyla yapmış olmak avukat olarak bizleri ve hukuku iyi bir yerlere getirir. Tecrübesiz olmamız öğrenmeye çalışmamızın da en yegane vurucu noktasıdır ki ,bence biliyorum demeye başladığımız anda tehlike de başlamıştır. Her insan farklıdır, her dosya farklıdır. Yardımlarınız ve katkılarınız için teşekkürler. Kullanıcı adım ve şifremi başkasına kullandırdığım için eğer üyeliğim iptal olmazsa görüşmek üzere.