Mesajı Okuyun
Old 31-01-2005, 12:46   #4
Dr.Öykü Didem Aydın

Sizi anliyorum.

Ancak "olay dolayli olarak savciliga yansidi" ifadesini anlamadim. Savcilik incelemesi soz konusu olsa idi mutlaka Sizin haberiniz olurdu.

Benim kastettigim dogrudan Sizin Savciliga gidip sikayette bulunmaniz geregi. Cocugunuzu doktora goturmussunuz, doktor da yasa geregi bir suc islendigini anlamis ise Savciliga bilgi vermek zorunda. Ancak gorulen o ki bir kopukluk olmus, olay savciliga yansimamis. Yansimis ise Sizin, cocugunuzun ve eski esinizin ifadeleri alinir, diger deliller toplanir ve gereken yapilirdi.

Cocugunuzu her teslim alisinizda vucudunda boyle morluklar goruyorsaniz, dogrudan Sizin Cumhuriyet Savciligi'na basvurmaniz gerekir. Cocugunuzun tedavi olmasi olumlu, ancak soz konusu olaylarin tekrarlanmamasi icin dogrudan Savciliga basvurmanizdan baska bir care goremiyorum.

Iyi gunler,

Dr. Oyku D. Aydin

Avukat

Alıntı:
Alıntı yapılan mesajın sahibi: hande
Sayın Öykü,
İlginize teşekkür ederim. Ancak Söylediklerinizin hepsini yapsın. Geçen yıl çocuğu teslim aldıktan sonra oğlumun vücutundaki morlukları farkettim ve çocuğum anlattıkları tekrar gitmek istemesi üzerine psikoloğa götürdüm. Yasa gereği bu yıl yine verdim. Vermeden önce kendisiyle konuşarak hatta çocuğu götürdüğüm psikoloğa birlikte gittik. Oda çocuğu götürmemesini söyledi Ama herşeye rağmen zorla götürdü.Teslim alırken vücutundaki yaraları gördüğüm için doktora götürdüm. Dolaylı olarak olay Savcılığa yansıdı. Bu yıl psikiyatride çocuğum tedavi görüyor. Mahkeme kaldırmazsa bu yıl tekrar gidecek.