Mesajı Okuyun
Old 25-10-2007, 13:56   #19
Admin

Sayın Kadirtoprak,
Alıntı:
Yazan kadirtoprak
Ayrıca benim seçtiğim konu başlığını benden habersiz dğiştiren site yönetimini de şiddetle kınıyorum!!!
Başlığınızı değiştiren benim. Önceki başlığınız "Avukatlık"tı ve konunuzun seçtiğiniz terimle ilgisi yoktu.

Yeni konu açtığınız ekranın başlık seçtiğiniz bölümünde aşağıdaki uyarı var:

Lütfen mesajınızın konusunu belirten, AYRINTILI bir başlık yazınız!

ve ayrıca bu sayfaya da link veriliyor:
http://www.turkhukuksitesi.com/faq.p...ntain#faq_konu

Keza forum kurallarımızın 6. maddesi de şu şekilde:
Alıntı:
Site/forum kuralları, site/forum yönetimi ve yöneticileri ilgili görüş, öneri, eleştiri, şikayet, tavsiye niteliğindeki mesajlar ile yönetici uyarılarına yanıtlar özel mesaj, e-posta veya Site ve Forum Yöneticileriyle İletişim alanı kullanılarak site veya forum yöneticilerine gönderilmelidir. Forum içindeki diğer alanlarda ve mesajlarda bu tip konulara yer verilemez.

Bu nedenle bir dahaki sefere lütfen şiddetli kınamanızı doğru alanda yapınız ve hatta kınama öncesi de kuralları bir kez gözden geçiriniz. Siz kınamanızı genel alanda yapınca bizler de kural ihlali uyarımızı genel alanda yapmak zorunda kalıyoruz ve hoş olmuyor.

Bu mesaj da bir forum yöneticisi mesajı olduğundan yanıt vermek isterseniz 6.maddeye uygun olarak lütfen özel mesaj kullanınız, bu konu içinde yanıtlamayınız.

Son olarak müvekkilinizin mallarını haczeden ben değilim Sayın Meslektaşım, hıncınızı benden almanız gerekmiyor.