Mesajı Okuyun
Old 08-05-2004, 10:09   #5
Admin

Alıntı:
Ne yazik ki,yasakci zihniyet bu ulkede sadece yonetimler tarafindan degil de,hukukcularinda sitesinde yasaklanmasi,demokrasi kulturunden ne kadar uzak oldugumuzu bir kez daha pratikde yasadim.

Bazı üyelerimizin bu konudaki anlayışsızlığı anlamakta zorluk çekiyorum. Olay bir site kuralına uyulma meselesidir, demokrasi kültürü ya da yasakçı zihniyetle ne alakası var anlamak mümkün değil.

Her sitenin bir konusu vardır ve her site kendi konusu dışındaki mesajları dışlar. Bilgisayar yazılımları sitesinde deniz yosunları ile ilgili mesaj gönderirseniz mesajınız silinir, bunu demokrasi ile bağdaştırmak pek güç. Demokrasi deniz yosunları ile ilgili yazışmak istiyorsanız deniz yosunları sitesi bulma ve oraya üye olma özgürlüğüdür, bilgisayar yazılımları sitesinde deniz yosunlarını tartışmak için uğraş vermek değildir.

Burası bir hukuk sitesidir ve bu sitenin ilkesi politikadan olabildiğince uzak olmaktır. Politika ile ilgili yazışmak isteyen değerli üyelerimiz bir politika sitesinde bu dileklerini gerçekleştirebilirler, ancak ben illa bu sitede siyaset yapacağım diye diretmenin bir anlamı yok gerçekten. Bu nedenle yasakçı zihniyet ve demokrasi kültürü ile ilgili sözlerinizi THS adına kabul etmiyorum.