Mesajı Okuyun
Old 18-10-2007, 11:13   #1276
Admin

Alıntı:
Yazan av-ufuk
İtiraf com un yeri bana her zaman garip gelmişti.Site lokali içinde yer alması gerekir diye düşünüyordum

Çünkü, her birimiz kişisel ve hayata dair itiraflar yapıyoruz. Ya da mesleki, THS ile sınırlı değil.
THS'de itiraf.com ilk açıldığında "ciddi gibi" bir konuydu, bu nedenle Site Hakkında yazışmalar bölümünde yayınlandı.

Sonra mizaha kaymaya başladığı için Site Lokali'ne taşındı. (Sn.Jeanne Darc'tan bir fırça yenildi).

Sonra "THS Ailesi" forumu açılınca ve bu forumda ciddi olmayan mesajlara da açık olunca, bu defa bu forum içine taşındı. (Sn.Jeanne Darc'tan ve bu taşımayı TTK gereğince haksız rekabet kabul eden THS.strese.son konusu şirket müdürü Sn. A.Turan'dan birer fırça daha yenildi).

Ancak buradaki hedef konunun başlığına uygun olarak "THS ile ilgili itiraflar" olmasıydı ancak Sayın üyelerimiz itirafta sınır tanımadılar ve herşeyi itiraf etmeye başlayarak konu başlığının dışına çıktılar. Bu nedenle aslında birkez daha bu başlığın yerini değiştirmemiz gerektiğini düşünüyorum ama yıllık fırça yeme kotamızı doldurduğumuzdan, şimdilik dokunmadığımı İ.E.