Mesajı Okuyun
Old 13-10-2007, 00:37   #8
salimengin

Alıntı:
Yazan Av.Ergün Vardar
Siz hiç meslektaşla görüşmeyi denediniz mi?
Siz bir meslektaşımızın yaptığını öne sürdüğünüz eylemi tek taraflı dinleyip hukuk cinayeti olarak değerlendirmeyi ne derece doğru buluyorsunuz?
Avukat-müvekkil ilişkisinde müvekkilin,yani herhangi birinin değil,müvekkilin
yazılı muvafakati olmadan vekil olunanın sorumluluğunun ortadan kalkmadığını biliyormusunuz?
Siz üye imzanızı "her şeyden önce mesleki dayanışma olarak"belirlerken en azından bu imzanın gereği olarak meslektaşımla görüşme yolunu denemeliyim düşündünüz mü?
Siz avukattan alınması düşünülen 70 adet icra dosyasının hangi avukata verileceğini düşündünüz mü?
Sayın Ergün Bey ;1-Meslektaşım ile 3 defa görüştüğümü aşağıda söyledim zaten.2-Dolayısıyla olayı tek taraflı değerlendirmiyorum.3-Yine daha Önce belirtiğim gibi mağaza ile müvekkili arasındaki sözleşmeye göre tüm taleplar fax ile yapılacağı kararlaştırılmış.Dolayısıyla müvekkilin yazılı muvafakkati vardır.3-Belirtmiş olduğum tüm görüşlerin hiçbirinde mesleki dayanışmaya aykırılık sözkonusu değildir.4-70 adet icra dosyasının kime verileceğinin ne önemi var ki?Sözkonusu dosyaları benim almayacağımı vurgulamak istiyorum(Çünkü av. ünvanını henüz kazanmadım)...Saygılar