Mesajı Okuyun
Old 04-10-2007, 22:33   #1
Konuk

Varsayılan Kayınvalidenin ve eşin şiddet uygulaması

1o yıllık evliyim ve evliliğimin basından beri kayınvalidemden ve eşimden birçok hakaret işittim.kaynanamın ailemiz üzerinde görünür görünmez çok baskısı varkendisi baska bir sehirde yasıyor.ve ziyarete gittiğimizde benimle kavga çıkarıp eşimide buna katıyor annesine duyduğu şefkati kullanıyor.oğlu bana hakaret edince onu tutunca mutlu oluyor ben gitmesem annemlere gittiğimiçin eşim baskı yapıyor.ve gene her türlü kötülüge rağmen gene kayınvalideme gitmek zorunda kalıyorum.oraya gidince cocuklarıma eşim onların etkisiyle kötüde davranıyor.enson gecen şubat ziyaretlerine arabamızla çocuklar ve eşim gittik ayrılmadan önceki gün kayın validem bana hkaret etti eşimde onunla birlikte oldu beni tokatladı ve hakaretlerde bulundu beni 2 yaşındaki kızımı ve 4 yaşındaki oğlumu evden kovdular bizi kış günü eşim otogara bırakıverdi ve gitti ben biletaldım gideceğim şehirin arabası 7 saat sonra kalkacaktı çocuklarla otogarda sogukta bekleyemezdim ve kayınvalidelerin aile dostlarına sığındım arabamızla geldiğim sehirden otobusle cocuklarımla dondüm çocukları gotüremeyeceğim migrenim arttı çocukları buradan alırsın diye arayınca eşimi kayınpeder ve eşim telaşlandılar ve eşim benden önce arabamız ve 8 yasındaki oğlumla evimize benden önce geldi 7 şubatta evde tartıştık benim cocukları ve onun üzerinde olan ama beraber aldığımız evi ona bırakmam veya tersini yapıp boşanmayı kabul etmem konusunu tartışrken bana vurdu başım yarıldı bende hastaneye gidip rapor aldım dava acıldı şikayetci olmadığım için fazla cezalmadı bunların hepsi kaynanamın yuzunden oldu ve simdi gene bizşmle görüsmeye basladı istemiyorum ne yapabilirim