Mesajı Okuyun
Old 18-09-2007, 16:34   #970
Av. Hatun Olguner

Hukukun genelliği ve soyutluğu,sorulan sorular ve verilen cevapların,daha sonra aynı konuları araştıracaklara hukuki bir başvuru kaynağı teşkil edecek olmasını dikkate alarak,cevaplarımı, soranın veya katılımcı arkadaşların adına özgülemeyi genelde tercih etmiyorum ve bu kaygıyı taşımasam bile,aşırı unutkanlığım nedeniyle soruyu okuduktan sonra,cevap yazmaya başladığımda soranı ve hatta sorunun içeriğini,kapsamını çoktan unutmuş oluyorum,hatırladığım kadarına cevap yazıyorum.

Unutma,dalgınlık bahsinde Adana rekorum var : 6 kez cep telefonu çaldırdım,7.sini kullanıyorum.Cep Tel.mülkiyetine özel,süreli mülkiyet tanımı getirdim (: Satın alma ile çalınma tarihi arasındaki zaman aralığında sahip olabildiğimiz alet)

Adliye içindeki günlük uğraşlarım arasında kalemlerde,duruşma salonlarında unuttuğum çanta,ajanda,anahtarlıklar v.s. yi aramak bulunuyor.Yıllardır duruşmalara dosya götürmüyorum,araması ve bulması zor oluyor.

Otomobilimin ahahtarını 1 hafta içinde üç kez kontak üzerinde unutmuşum,sabahları orada bulabiliyorum.