Ana Sayfa
Kavram Arama : THS Google   |   Forum İçi Arama  

Üye İsmi
Şifre

2004 S.lı İcra ve İflas Kanunu MADDE 14
(Değişik: 18/2/1965 - 538/10 md.)

Bu kanunun uygulama şekli tüzükle, icra ve iflas daireleri ile tetkik mercilerinde tutulacak defterlerle dosyaların ve diğer basılı kağıtların düzenlenme şekilleri Adalet Bakanlığınca hazırlanacak yönetmelikle tayin ve tesbit olunur.

(İkinci fıkra mülga: 6/6/1985 - 3222/47 md.)

(Ek fıkra: 17/7/2003-4949/3 md.) Yargıtay, icra ve iflâs işlerine ait kararların tamamını düzenli olarak yayımlar. Buna ilişkin esaslar Yargıtay tarafından yönetmelikle düzenlenir.

Örnek No 4 5 para borcuna veya bir iş yapılmasına ilişkin icra emri (Yeni icra formu)

Ekli Dosyayı Bilgisayarınıza Transfer Etmek için Tıklayınız:

Örnek No 4 5 para borcuna veya bir iş yapılmasına ilişkin icra emri (Yeni icra formu)


Bu bir Microsoft Word Dosyasıdır ve bu dosyayı açmak için Microsoft Word programınız olması gerekir. Word programına sahip değilseniz, Microsoft'un ücretsiz Word Viewer programını kullanarak da bu dosyayı görüntüleyebilirsiniz.
Üyemizin Notu: Örnek No 4 5 para borcuna veya bir iş yapılmasına ilişkin icra emri (Yeni)


 
Şerhi Ekleyen Üyemiz:
Sinan ÖZTÜRK
Hukukçu
Şerh Son Güncelleme: 15-12-2009

THS Sunucusu bu sayfayı 0,01677203 saniyede 9 sorgu ile oluşturdu.

Türk Hukuk Sitesi (1997 - 2016) © Sitenin Tüm Hakları Saklıdır. Kurallar, yararlanma şartları, site sözleşmesi ve çekinceler için buraya tıklayınız. Site içeriği izinsiz başka site ya da medyalarda yayınlanamaz. Türk Hukuk Sitesi, ağır çalışma şartları içinde büyük bir mesleki mücadele veren ve en zor koşullar altında dahi "Adalet" savaşından yılmayan Türk Hukukçuları ile Hukukun üstünlüğü ilkesine inanan tüm Hukukseverlere adanmıştır. Sitemiz ticari kaygılardan uzak, ücretsiz bir sitedir ve her meslekten hukukçular tarafından hazırlanmakta ve yönetilmektedir.