Ana Sayfa
Kavram Arama : THS Google   |   Forum İçi Arama  

Üye İsmi
Şifre

Zeynep Başak Gülsoy Anısına Deneme Yarışması Ankara
Takvim: Hukuk Takvimi
Doç. Dr. Özge Yücel  
25-02-2018 - 20-04-2018 09:00 - 17:00

Zeynep Başak Gülsoy Anısına Deneme Yarışması - Ankara

Bu yıl ikincisi düzenlenen “Zeynep Başak Gülsoy Anısına Deneme Yarışması’nın konusu “Gençlik ve Gelecek” olarak belirlenmiştir. Yarışmanın amacı 13 Mart 2016’da Güvenpark terör saldırısında kaybettiğimiz Ufuk Üniversitesi Hukuk Fakültesi öğrencisi Zeynep Başak Gülsoy’un anısını yaşatmak ve üniversite öğrencilerinin toplumsal ve hukuksal sorunlara ilişkin duyarlılıklarına katkıda bulunmak, yazınsal becerilerini geliştirmektir. En önemlisi sevgili öğrencimiz sembol olmak üzere terör kayıplarımızı sanatla anmak ve şiddetin sanatla tedavi edilebileceğini hatırlatmaktır.
Sevgili öğrencimiz Zeynep Başak Gülsoy yüreğimizde hep genç kalarak yaşayacağı için ödül her yıl 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı’na -Üniversitemiz takvimine göre- en yakın tarihte verilecektir.

Yarışma koşulları için tıklayınız.

 
Ay
Takvim Linkleri
THS Sunucusu bu sayfayı 0,01666403 saniyede 12 sorgu ile oluşturdu.

Türk Hukuk Sitesi (1997 - 2016) © Sitenin Tüm Hakları Saklıdır. Kurallar, yararlanma şartları, site sözleşmesi ve çekinceler için buraya tıklayınız. Site içeriği izinsiz başka site ya da medyalarda yayınlanamaz. Türk Hukuk Sitesi, ağır çalışma şartları içinde büyük bir mesleki mücadele veren ve en zor koşullar altında dahi "Adalet" savaşından yılmayan Türk Hukukçuları ile Hukukun üstünlüğü ilkesine inanan tüm Hukukseverlere adanmıştır. Sitemiz ticari kaygılardan uzak, ücretsiz bir sitedir ve her meslekten hukukçular tarafından hazırlanmakta ve yönetilmektedir.